Ezüst és kiemelt arany minősítéssel díjazták iskolánk alsós és felsős scholáját

Március 21-én, csütörtökön került megrendezésre a XXIII. Országos Rajeczky Énekverseny a Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumban. Iskolánk énakkara rendszeres és sikeres szereplője versenynek, a felsősök 2018-as fellépéséről film is készült

A 2024-es évben megendezett Rajeczky Benjámin gregorián, -népdalének, népi hangszeres versenyen iskolánk alsós scholája ezüst minősítést szerzett. Gratulálunk az alsós énekkarnak és vezetőjének, Dr. Czifra Orsolya tanárnőnek. 

 

Iskolánk felsős scholája pedig Melegh Béla tanár úr vezetésével kiemelt arany minősítésben részesült. Szeretettel gratulálunk a fiúknak és a tanár úrnak!

 

 Az oklevelek az alábbi linkek segítségével tölthetőek le: 


alsos-schola-2024.pdf (682 kB)
felsos-schola-2024.pdf (680 kB)

Aktuális hírek

Események

április
25
csütörtök

Munkaközösségi értekezlet

26
péntek

mérés_8_szm

28
vasárnap

Diákmise 11. évf. (ministrál, olvas: 11.a, agapé: 11.b) - 9.00

29
hétfő

mérés_9_szm

30
kedd

mérés_8_tdk

Minden jog fenntartva © 2024

Design by alphapro.hu

Adatkezelési tájékoztató Impresszum