Sikeres szereplés a X. Kodály Zoltán Kórusversenyen

49 igen neves kórus, köztük iskolánk Vörösmarty Mihály Kórusa részvételével került megrendezésre a X. Kodály Zoltán Kórusverseny 2025.11.21-én a Szent Imre Gimnáziumban. Iskolánk férfikórusa Melegh Béla tanár úr vezetésével és vezényletével az egészen neves iskolai kórusok között is az arany diplomát szerzett bemutatott produkciójával. 

Sok szeretettel gratulálunk a kórus tagjainak és Melegh Béla Karnagynak. 

 

 

A hivatalos felvétel megérkezésekor cikkünket frissítjük. 

Köszönjük Simon Eszter tanárnőnek a következő felvételt, melyen kórusunk fellépése látható: 

 

 

 A teljes felvétel itt tekinthető meg:

 

Aktuális hírek

Események

június
15
hétfő

DÖK-nap

16
kedd

Focibajnokság

17
szerda

Te Deum // Érettségi

18
csütörtök

Érettségik

19
péntek

Sportnap / Érettségi

Minden jog fenntartva © 2026

Design by alphapro.hu · coded by LaraSoft

Adatkezelési tájékoztató Impresszum