Felvételi tájékoztató, jelentkezés

A nyelvi csoportbeosztás és a tankönyvrendelő Excel file május 18-án este jelenik meg.

Itt elérhető: https://budapest.piarista.hu/felvetelizoknek

 

Felvételi jegyzék

2018_2019_felveteli_jegyzek_honlapra.pdf (280 kB) (frissítve: 2018. 05.10.)

 

A felvételi tájékoztató és a jelentkezési felület ide kattintva érhető el.

Szeretettel várjuk a hozzánk jelentkező Fiatalembereket.

Iskolánkba várjuk azokat a fiúkat, akik szeretnének jó közösségbe kerülni, fontos számukra a tanulás, a folyamatos fejlődés, szeretnének többet tudni a világról, önmagukról és a teremtő Istenről. Szeretnének csatlakozni a piarista családhoz, hogy iskolánkban nyitott gondolkodású, igazságot kereső, együttműködni képes, önmagukért és társaikért, későbbi családjukért, közösségeikért, hazájukért felelősséget vállalni tudó fiatalemberekké váljanak.

Kérdés esetén legyenek szívesek a gimnazium@budapest.piarista.hu e-mail címre írni.

Kérjük, hogy aki hozzánk szeretne jelentkezni, regisztráljon az alább (is) elérhető internetes felületen - az aktualitásokról így közvetlenül tudunk értesítést küldeni. A regisztrációval nem kell megvárni a félévet, minden adat bármikor módosítható.

FELvÉTELI JELENTKEZÉS »

 

 

 

 


Naptár
Aktuális | Kovetkező események

Design: Unicial Program: Florka